Thuis > nieuws > Bedrijfsnieuws Over Component Spotlight: SMA-50JRG Afsluitbelasting
Evenementen
Neem contact met ons op
Contact opnemen
Component Spotlight: SMA-50JRG Afsluitbelasting
Het laatste nieuws van het bedrijf over Component Spotlight: SMA-50JRG Afsluitbelasting
Precise signaalcontrole voor RF- en microgolftoepassingen
Waarom ingenieurs vertrouwen op de SMA-50JRG
  • Breedfrequentiedekking: DC tot 18 GHz
    Geschikt voor de meeste gebruikelijke RF- en microgolftestscenario's.
  • Lage VSWR (≤ 1,2)
    Zorg voor minimale signaalreflectie en hoge meetnauwkeurigheid.
  • Standaard 50 Ω-impedantie, 1 W vermogen